rok   jméno příjmení   funkce
rok kurzivou mají závodníci, tj. pomáhali před závodem nebo po něm
1998 Petr Boháč zpracování výsledků
1998 Vlasta Čechová záchrana, pomoc při hostině, úklid druhý den
1998 Ivana Hanáková záchrana, pomoc při hostině, úklid druhý den
1998 Karel Heřman přípravné práce, příprava hostiny, značení trasy běhu a jeho oprava, úklid druhý den, pomoc při hostině
1998 Jana Heřmanová příprava hostiny, značení trasy běhu a jeho oprava, pomoc při hostině, úklid druhý den
1998 Petr Hlína značení trasy kola, fotograf
1998 Jan Jaroš příprava hostiny, pomoc při hostině
1998 Milan Juřica nákup potravin
1998 Pavel Kríso řidič
1998 Lucie Krísová časomíra
1998 Daniel Lang značení trasy kola
1998 Roman Lang přípravné práce, značení trasy kola, značení trasy kola, zpracování výsledků, úklid druhý den
1998 Roman Lang st. řidič, fotograf
1998 Petra Paulusová časomíra, zpracování výsledků
1999 Petra Boháčová časomíra, občerstvení
1999 Pavlína Cihelková kontrola průjezdu, občerstvení
1999 Vlasta Čechová kamera, přípravné práce
1999 Jan Dvořák řidič, kamera, přípravné práce (nákup potravin)
1999 Pavla Dvořáková kontrola průjezdu, časomíra, diplomy
1999 Olga Fliegerová řidič
1999 Karel Heřman přípravné práce, guláš
1999 Jana Heřmanová kontrola plavání, prezentace, občerstvení, kontrola běhu, diplomy
1999 Petr Hlína fotograf
1999 Petr Horák záchranář
1999 Daniel Lang navigátor
1999 Roman Lang přípravné práce, systém pořadatelů, časomíra, fotograf, vyhodnocení atd.
1999 Roman Lang st. řidič, přípravné práce
1999 Tomáš Olehla řidič
1999 Václav Svoboda řidič, převoz batohů, kontrola průjezdu, časomíra, přípravné práce
1999 Milada Svobodová převoz batohů, kontrola průjezdu, časomíra, přípravné práce
1999 Marta Šímová záchranář, kontrola běhu
1999 Kateřina Štrausová časomíra
1999 Jiří Urbánek značení kola
1999 Vladimíra Veselá záchranář, kontrola běhu
1999 Václav Vopat přípravné práce
1999 Andrea Vybíralová občerstvení
2000 Petr Boháč časoměřič, řidič, kameraman
2000 Petra Boháčová hlavní časoměřič
2000 Petr Bušek záchranář, pořadník, časoměřič
2000 Vlasta Čechová časoměřič
2000 Jan Dvořák kameraman, fotograf, značení trasy kola, nákup potravin
2000 Michal Franěk úředník prezentace, fotograf, řidič
2000 Helena Fraňková úředník prezentace, časoměřič
2000 Ivana Hanáková kameraman
2000 Karel Heřman kontrola
2000 Helena Heřmanová přípravné práce
2000 Jana Heřmanová občerstvení, příprava diplomů
2000 Petr Hlína fotograf, řidič
2000 Hana Hlínová kameraman
2000 Jana Kavanová depo, úklid
2000 Ivona Laláková kontrola, občerstvení
2000 Roman Lang hl. organizátor, přípravné práce a organizace závodu
2000 Lukás Stránský záchranář, občerstvení, kolař
2000 Pavel Strnad úklid
2000 Václav Svoboda pomocný organizátor, doprava kol, pořadník, časoměřič
2000 Václav Vopat kontrola
2000 Jana Zachařová kontrola
2001 Jiří Beran člun, záchranář, časoměřič, hostina
2001 Petr Boháč člun, kontrola, časoměřič, kola
2001 Petra Boháčová časoměřič
2001 Jan Dvořák kamera, značení, nákup potravin
2001 Karel Heřman občerstvení, oheň
2001 Jana Heřmanová zpracování výsledků a diplomy
2001 Petr Hlína kamera
2001 Jana Chocholáčová prezentace, záchranář ?????, časoměřič
2001 Petr Ill foťák
2001 Jana Kavanová časomíra, úklid
2001 Roman Lang fotograf, servis v cíli, zpracování výsledků
2001 Radka Mähringová prezentace, člun, batohy
2001 Vojtěch Ovečka časomíra
2001 Daniela Ovečková pořadník, občerstvení, řidič
2001 Miroslav Skřítek pořadník, teplota vody, fotograf
2001 Pavel Strnad úklid
2001 Kateřina Štrausová člun, batohy, kamera??
2002 Irena Hejnová podávání nápojů v cíli
2002 Karel Heřman značení kola, převoz jídla na hostinu
2002 Jana Chocholáčová prezentace, časomíra
2002 Jana Kavanová příprava nápojů, info, časomíra, zpracování výsledků, pomoc druhý den
2002 Roman Lang příprava závodu, značení kola, řízení závodu, úklid
2002 Renata Mimochodková převoz pořadatelů
2002 Marek Ovečka převoz pořadatelů
2002 Štěpán Ovečka člun, převoz věcí, časomíra
2002 Antonín Prchal převoz věcí, časomíra
2002 Jana Rybářová kamera, výzdoba kůlny
2002 Miroslav Skřítek focení, kamera, časomíra, řidič
2002 Pavel Strnad výroba čísel, vedení zkušebních jízd, sponzoring, pomoc druhý den
2002 Václav Svoboda převoz věcí, člun, záchrana, časomíra, řidič, nákup potravin
2002 Marta Šímová záchranář, kontrola
2002 Jiří Urbánek značení map, časomíra, zpracování výsledků
2002 Jitka Vaňková prezentace, časomíra
2002 Pavel Vyhnánek kamera, nápoje
2003 Petr Boháč časomíra, občerstvení
2003 Petra Boháčová časomíra, občerstvení
2003 Zuzana Ďoubalová časomíra, zpracování výsledků
2003 Jan Dvořák nákup potravin
2003 Jana Kavanová příprava nápojů, prezentace, časomíra, zpracování výsledků, pomoc druhý den
2003 Jiří Koupilek značení trasy běhu
2003 Daniel Lang prezentace, převoz věcí
2003 Roman Lang příprava závodu, řízení závodu, úklid
2003 Roman Lang st. převoz pořadatelů, sběrné vozidlo
2003 František Mařík časomíra
2003 Antonín Prchal záchranář, převoz pořadatelů
2003 Daniel Straka zajištění pivního sudu
2003 Pavel Strnad výroba čísel, vedení zkušebních jízd, značení trasy kola, pomoc druhý den
2003 Marek Španěl časomíra, občerstvení
2003 Alice Španělová časomíra, občerstvení
2003 Arnošt Toms kamera, převoz pořadatelů
2003 Jiří Urbánek ověřování uzavírky trasy kola, koordinátor, časomíra
2003 Stanislav Valko záchranář, převoz pořadatelů, zpracování výsledků
2003 Filip Musák kamera
2004 Miroslav Ďoubal přípravné práce
2004 Zuzana Ďoubalová přípravné práce
2004 Jana Kavanová příprava nápojů,  hlavní časomíra, zpracování výsledků, úklid
2004 Jiří Koupilek značení trasy běhu
2004 Daniel Lang přípravné práce, časomíra, občerstvení
2004 Roman Lang přípravné práce, značení trasy běhu, řízení závodu, zpracování výsledků
2004 Roman Lang st. přípravné práce, časomíra, občerstvení, řidič
2004 Cyril Matouš časomíra, občerstvení
2004 Vladimír Nejedlý asistence závodníkům, časomíra, řidič
2004 Antonín Prchal asistence závodníkům, časomíra, řidič
2004 Jana Rybářová občerstvení v cíli
2004 Pavel Strnad přípravné práce, značení trasy kola
2004 Jana Strnadová asistence závodníkům, časomíra, řidič
2004 Ondřej Škach záchranář, časomíra, občerstvení, zpracování výsledků, úklid
2004 Tereza Švandová záchranář, časomíra, občerstvení, zpracování výsledků, úklid
2004 Jiří Urbánek prezentace, přípravné práce, časomíra, občerstvení, řidič