start 13:30:00
poř. muži cíl plavání Týnec Kašovice Dobřejovice Starák Za pivovarem Louka Strouha 1. Strouha 2. Starák
  Filip Kahoun 13:38:45 14:04:20 14:39:40 14:58:28 15:18:51 15:25:32 15:33:21 15:42:45 15:54:20 16:04:10
  Luděk Krátký 13:39:57 14:04:20 14:39:41 14:58:28 15:18:48 15:26:11 15:35:14 15:45:25 15:57:38 16:06:46
  Luboš Semík 13:40:48 14:06:41 14:41:20 14:59:55 15:23:11 15:30:10 15:40:38 15:51:21 16:04:28 16:14:07
  Martin Škvor 13:41:00 14:09:10 14:49:09 15:10:55 15:33:32 15:39:22 15:48:13 15:57:03 16:07:40 16:15:44
  Miroslav Ďoubal 13:42:28 14:09:09 14:46:23 15:07:25 15:30:23 15:37:24 15:47:06 15:56:40 16:08:25 16:17:37
  Jiří Koupilek 13:41:23 14:09:59 14:47:34 15:08:58 15:32:48 15:40:03 15:49:22 15:59:29 16:11:42 16:20:11
  Petr Bušek 13:42:00 14:09:53 14:48:28 15:10:55 15:33:19 15:40:45 15:50:02 16:00:30 16:13:05 16:21:52
  Daniel Straka 13:40:49 14:08:54 14:48:49 15:10:55 15:34:40 15:41:50 15:51:25 16:01:38 16:14:01 16:22:46
  Jan Wdówka 13:40:55 14:10:59 14:49:46 15:11:35 15:35:33 15:42:41 15:51:38 16:02:30 16:16:02 16:25:18
  Daniel Hartl 13:40:00 14:08:36 14:48:38 15:10:55 15:33:25 15:40:50 15:50:52 16:01:28 16:15:22 16:25:48
  Vít Smetana 13:40:33 14:07:36 14:47:54 15:10:55 15:33:55 15:41:26 15:52:43 16:04:30 16:18:45 16:29:19
  Milan Panoch 13:41:10 14:06:41 14:41:19 14:59:25 15:20:30 15:51:00 15:59:40 16:09:11 16:21:10 16:29:54
  Pavel Strnad 13:40:25 14:07:48 14:48:20 15:09:05 15:32:25 15:42:14 15:54:31 16:06:28 16:22:20 16:33:33
  Vojtěch Toms 13:43:05 14:12:43 14:51:07 15:13:15 15:35:13 15:44:09 15:57:33 16:10:35 16:26:46 16:36:24
  Martin Mrzena 13:41:19 14:11:57 14:52:22 15:14:50 15:38:22 15:46:35 15:57:58 16:10:32 16:26:56 16:37:22
  Petr Mimochodek 13:42:42 14:10:11 14:51:59 15:14:50 15:38:22 15:47:08 15:59:50 16:12:28 16:27:45 16:37:50
  Václav Urbánek 13:39:40 14:10:59 14:49:52 15:11:35 15:38:00 15:46:30 15:59:55 16:14:26 16:32:30 16:45:40
  Petr Suchomel 13:42:23 14:12:43 14:55:36 15:18:55 15:42:00 15:50:54 16:03:45 16:18:50 16:37:05 16:50:37
  Tomáš Štěpánek 13:43:00 14:15:12 14:59:54 15:25:15 15:55:40 16:04:08 16:16:09 16:30:06 16:46:57 16:59:00
  Pavel Kůrka 13:45:00 14:20:18 15:10:20 15:39:05 16:09:00 16:18:28 16:31:58 16:44:48 17:00:30 17:13:40
  Ondřej Španěl 13:44:16 14:17:18 15:03:55 15:31:40 16:02:00 16:11:46 16:24:31 16:42:00 17:02:02 17:16:20
  Jan Mareš 13:42:48 14:15:00 15:04:22 15:30:10 15:57:01 16:08:13 16:27:18 16:44:55 17:04:44 17:18:43
DQ Lukáš Hynek 13:41:50 14:12:53 14:59:45 15:27:35 16:10:50          
DQ František Šíma 13:42:50 14:18:22 15:24:56 16:06:40 16:40:00          
DQ Vladimír Nejedlý 13:43:00 14:18:21 15:10:42 15:39:25 16:12:00          
  min 13:38:45 14:04:20 14:39:40 14:58:28 15:18:48 15:25:32 15:33:21 15:42:45 15:54:20 16:04:10
  average 13:41:41 14:11:12 14:53:16 15:16:51 15:42:24 15:46:15 15:57:26 16:09:26 16:24:06 16:34:40
  max 13:45:00 14:20:18 15:24:56 16:06:40 16:40:00 16:18:28 16:31:58 16:44:55 17:04:44 17:18:43
poř. ženy cíl plavání Týnec Kašovice Dobřejovice Starák Za pivovarem Louka Strouha 1. Starák
  Marta Spilková 13:40:39 14:10:13 14:55:14 15:19:00 15:44:54 15:53:20 16:06:23 16:20:45 16:32:15
  Martina Krátká 13:42:55 14:13:32 14:59:59 15:26:55 15:54:44 16:04:10 16:17:42 16:32:25 16:45:11
  Jitka Klinkerová 13:42:17 14:21:36 15:10:40 15:36:50 16:06:11 16:15:18 16:27:46 16:43:25 16:54:20
  Lenka Straková 13:41:45 14:21:35 15:10:41 15:36:50 16:06:20 16:15:18 16:27:47 16:43:26 16:54:20
  Irena Hejnová 13:46:17 14:21:37 15:11:00 16:06:40 16:42:30 16:53:01 17:10:53 17:28:30 17:43:33
  average 13:42:47 14:17:43 15:05:31 15:37:15 16:06:56 16:16:13 16:30:06 16:45:42 16:57:56
0,5
50,3
10 a 7,5
13:30:00