start 13:10:00
poř. muži cíl plavání Týnec Kašovice Dobřejovice Starák Za pivovarem Louka Strouha 1. Strouha 2. Starák
1. Miroslav Ďoubal 13:22:41 13:48:51 14:24:50 14:46:58 15:05:00 15:09:00 15:19:07 15:29:10 15:40:00 15:48:28
2. Milan Panoch 13:21:24 13:47:15 14:22:30 14:43:14 15:01:00 15:06:00 15:17:40 15:28:40 15:41:40 15:50:57
3. František Pašek 13:22:37 13:50:00 14:29:22 14:54:12 15:12:52 15:17:00 15:27:07 15:37:15 15:48:20 15:56:38
4. Vojtěch Toms 13:21:29 13:48:50 14:24:51 14:46:57 15:05:02 15:10:00 15:22:20 15:35:00 15:49:08 15:59:27
5. David Aschermann 13:20:56 13:48:50 14:26:20 14:50:05 15:10:26 15:18:00 15:30:40 15:43:40 15:58:00 16:08:23
6. Pavel Strnad 13:20:13 13:47:40 14:26:21 14:48:15 15:07:32 15:15:00 15:29:40 15:43:40 15:59:04 16:10:32
7. Václav Klinkera 13:21:37 13:50:20 14:34:25 14:58:48 15:22:52 15:29:00 15:42:40 15:54:50 16:10:10 16:18:53
8. Petr Mimochodek 13:24:38 13:53:40 14:34:50 14:57:30 15:16:47 15:24:00 15:39:00 15:53:40 16:09:20 16:19:05
9. Ondřej Španěl 13:24:41 13:53:40 14:34:20 14:56:30 15:16:21 15:22:00 15:36:20 15:51:40 16:08:20 16:20:16
10. Petr Suchomel 13:23:15 13:52:15 14:33:45 14:55:40 15:15:18 15:23:00 15:37:10 15:52:15 16:08:40 16:20:31
11. Petr Šmidoch 13:21:41 13:54:06 14:38:30 15:03:02 15:25:18 15:34:00 15:47:50 16:00:50 16:15:20 16:24:43
12. Tomáš Štěpánek 13:23:20 13:54:36 14:38:14 15:02:35 15:23:35 15:33:00 15:47:36 16:03:00 16:20:30 16:33:58
13. Arnošt Toms 13:21:46 13:52:10 14:35:06 15:02:36 15:32:13 15:38:00 15:58:50 16:13:50 16:32:00 16:44:11
14. Stanislav Valko 13:22:54 13:55:36 14:45:10 15:13:57 15:43:35 15:52:00 16:11:10 16:33:10 16:55:55 17:09:15
DQ Tomáš Hlubuček 13:21:49 13:50:20 14:39:00              
DNF Martin Rybář 13:23:29 13:52:11 14:36:23 14:58:35 15:18:10          
DNF René Klčo 13:20:46 14:03:21 14:58:04              
DNF Ondřej Mann 13:21:13 14:03:23 15:00:35              
  min 13:20:13 13:47:15 14:22:30 14:43:14 15:01:00 15:06:00 15:17:40 15:28:40 15:40:00 15:48:28
  average 13:22:15 13:52:37 14:35:42 14:55:56 15:17:04 15:23:34 15:37:39 15:51:29 16:06:53 16:17:31
  max 13:24:41 14:03:23 15:00:35 15:13:57 15:43:35 15:52:00 16:11:10 16:33:10 16:55:55 17:09:15
poř. ženy cíl plavání Týnec Kašovice Dobřejovice Starák Za pivovarem Louka Strouha 1. Starák
73 Jitka Klinkerová 13:22:26 13:53:19 14:38:20 15:04:30 15:31:32 15:38:00 15:51:10 16:05:00 16:15:32
83 Ivana Suchomelová 13:23:02 14:01:40 14:55:34 15:29:35 15:56:46 16:09:00 16:23:50 16:38:20 16:50:50
74 Lenka Straková 13:22:22 14:24:00 15:32:07 16:08:50 16:46:00 16:53:00 17:06:10 17:21:31 17:31:00
  average 13:22:37 14:06:20 15:02:00 15:34:18 16:04:46 16:13:20 16:27:03 16:41:37 16:52:27
0,5
50,3
10 a 7,5
13:10:00
poř. juniorky cíl plavání Týnec Kašovice Dobřejovice Starák Za pivovarem Louka Strouha 1. Starák
82 Zuzana Straková 13:22:16 14:24:01 15:32:05 16:08:50 16:46:00 16:53:01 17:06:11 17:21:33 17:31:00