abecední seznam závodníků
 
jméno příjmení C 1998 C 1999 C 2000 C 2001 C 2002  C 2003 C 2004 účastí
David Aschermann             5. 1
Tomáš Barči        4.  6.     2
Pavel Beneš 5.    11.         2
Petr Boháč 2. DQ           2
Petr Bušek 1. 3.     2. 7.   4
Ondřej Čapek               0
Aleš Doleček     6. 8.       2
Miroslav Ďoubal           5. 1. 2
Daniel Hartl   2. 4. 5. 3.  10.   5
Michal Hartl      12.         1
Pavel Hink        9.       1
Michal Hlína     6.           1
Tomáš Hlubuček             DNF 1
Lukáš Hynek           DNF   1
Jan Jarůšek        8.         1
Filip Kahoun           1.   1
René Klčo             DQ 1
Václav Klinkera             7. 1
Jan Kořistka        9.         1
Jiří Koupilek         4. 6.    2
Luděk Krátký           2.   1
Pavel Kůrka 8.          20.   2
Jan Kvaš         10.       1
Roman Lang 3.   7.         2
Ondřej Mann             DQ 1
Jan Mareš         DQ  22.   2
Cyril Matouš 10. 9. 13. 11.       4
Jan Matyáš                  0
Martin Matyáš                 0
Petr Mimochodek         OC  11. 16. 8. 4
Martin Mrzena           15.   1
Vladimír Nejedlý           DNF   1
Richard Olehla   5. DNF OC 7.     4
Jan Ovečka       2. 1.     2
Milan Panoch           12. 2. 2
František Pašek             3. 1
Martin Rybář         9.   DQ 2
Luboš Semík           3.   1
Martin Slačík 6. 11.           2
Michal Slačík 7. 7. 3.         3
Vít Smetana         8. 11.   2
Daniel Straka       6.   8.   2
Pavel Strnad     5. OC 5. 13. 6. 5
Petr Suchomel         10.  18. 10. 3
Martin Svášek      10.         1
Martin Svoboda   4. 2. 7.       3
František Šíma    8. 14.   12. DNF   4
Martin Škvor           4.   1
Petr Šmidoch             11. 1
Ondřej Španěl    12.       21. 9. 3
Tomáš Štěpánek           19. 12. 2
Arnošt Toms             13. 1
Vojtěch Toms           14. 4. 2
Jiří Urbánek   1. 1. 1.       3
Václav Urbánek       3.   17.   2
Stanislav Valko             14. 1
Robert Vaněček 9.             1
Tomáš Vojtěchovský 4.              1
Václav Vopat    10.           1
Jan Wdówka           9.   1
Lucie Benešová 1.   3.         2
Kateřina Hartlová     2.   2.     2
Irena Hejnová           5.   1
Hana Hlínová   1.           1
Vítězslava  Chrpová       1.       1
Jitka Klinkerová           3.–4. 1. 2
Silvie Košková     DNF         1
Martina Krátká           2.   1
Marta Spilková     1. 2. 1.  1.   4
Lenka Straková           3.–4. 3. 2
Zuzana Straková             OC 1
Ivana Suchomelová             2. 1
Markéta Svobodová     4.         1
                   
Lucie Stráníková – viz Lucie Benešová, Cyril Stránský – viz Cyril Matouš,
Kateřina Štrausová – viz Kateřina Hartlová
DNF – vzdal, DQ – byl diskvalifikován, OC – jel mimo závod
seznam závodníků podle počtu účastí
 
jméno příjmení C 1998 C 1999 C 2000 C 2001 C 2002  C 2003 C 2004 účastí
Daniel Hartl   2. 4. 5. 3.  10.   5
Pavel Strnad     5. OC 5. 13. 6. 5
Petr Bušek 1. 3.     2. 7.   4
Cyril Matouš 10. 9. 13. 11.       4
Petr Mimochodek         OC  11. 16. 8. 4
Richard Olehla   5. DNF OC 7.     4
Marta Spilková     1. 2. 1.  1.   4
František Šíma    8. 14.   12. DNF   4
Michal Slačík 7. 7. 3.         3
Petr Suchomel         10.  18. 10. 3
Martin Svoboda   4. 2. 7.       3
Ondřej Španěl    12.       21. 9. 3
Jiří Urbánek   1. 1. 1.       3
Tomáš Barči        4.  6.     2
Pavel Beneš 5.    11.         2
Lucie Benešová 1.   3.         2
Petr Boháč 2. DQ           2
Aleš Doleček     6. 8.       2
Miroslav Ďoubal           5. 1. 2
Kateřina Hartlová     2.   2.     2
Jitka Klinkerová           3.–4. 1. 2
Jiří Koupilek         4. 6.    2
Pavel Kůrka 8.          20.   2
Roman Lang 3.   7.         2
Jan Mareš         DQ  22.   2
Jan Ovečka       2. 1.     2
Milan Panoch           12. 2. 2
Martin Rybář         9.   DQ 2
Martin Slačík 6. 11.           2
Vít Smetana         8. 11.   2
Daniel Straka       6.   8.   2
Lenka Straková           3.–4. 3. 2
Tomáš Štěpánek           19. 12. 2
Vojtěch Toms           14. 4. 2
Václav Urbánek       3.   17.   2
David Aschermann             5. 1
Michal Hartl      12.         1
Irena Hejnová           5.   1
Pavel Hink        9.       1
Michal Hlína     6.           1
Hana Hlínová   1.           1
Tomáš Hlubuček             DNF 1
Lukáš Hynek           DNF   1
Vítězslava  Chrpová       1.       1
Jan Jarůšek        8.         1
Filip Kahoun           1.   1
René Klčo             DQ 1
Václav Klinkera             7. 1
Jan Kořistka        9.         1
Silvie Košková     DNF         1
Martina Krátká           2.   1
Luděk Krátký           2.   1
Jan Kvaš         10.       1
Ondřej Mann             DQ 1
Martin Mrzena           15.   1
Vladimír Nejedlý           DNF   1
František Pašek             3. 1
Luboš Semík           3.   1
Zuzana Straková             OC 1
Ivana Suchomelová             2. 1
Martin Svášek      10.         1
Markéta Svobodová     4.         1
Martin Škvor           4.   1
Petr Šmidoch             11. 1
Arnošt Toms             13. 1
Stanislav Valko             14. 1
Robert Vaněček 9.             1
Tomáš Vojtěchovský 4.              1
Václav Vopat    10.           1
Jan Wdówka           9.   1
Ondřej Čapek               0
Jan Matyáš                  0
Martin Matyáš                 0
                   
Lucie Stráníková – viz Lucie Benešová, Cyril Stránský – viz Cyril Matouš,
Kateřina Štrausová – viz Kateřina Hartlová
DNF – vzdal, DQ – byl diskvalifikován, OC – jel mimo závod
zpět na hlavní stranu