Výsledková listina 7. ročníku závodu Corundman ze dne 19. 6. 2004
poř. muži s. č. věk     plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Miroslav Ďoubal 5 30,2     0:12:41 8. 1:42:19 2. 0:43:28 1. 2:38:28 2,365 29,497 13,804
2. Milan Panoch 12 44,6     0:11:24 3. 1:39:36 1. 0:49:57 3. 2:40:57 2,632 30,301 12,012
3. František Pašek 48 27,8     0:12:37 7. 1:50:15 6. 0:43:46 2. 2:46:38 2,378 27,374 13,709
4. Vojtěch Toms 14 18,2     0:11:29 4. 1:43:33 3. 0:54:25 4. 2:49:27 2,612 29,145 11,026
5. David Aschermann 45 39,3     0:10:56 2. 1:49:30 5. 0:57:57 6. 2:58:23 2,744 27,562 10,354
6. Pavel Strnad 13 26,3     0:10:13 1. 1:47:19 4. 1:03:00 10. 3:00:32 2,936 28,122 9,524
7. Václav Klinkera 42 39,6     0:11:37 5. 2:01:15 11. 0:56:01 5. 3:08:53 2,582 24,891 10,711
8. Petr Mimochodek 16 40,1     0:14:38 13. 1:52:09 9. 1:02:18 9. 3:09:05 2,050 26,910 9,631
9. Ondřej Španěl 21 33,2     0:14:41 14. 1:51:40 7. 1:03:55 11. 3:10:16 2,043 27,027 9,387
10. Petr Suchomel 18 36,7     0:13:15 11. 1:52:03 8. 1:05:13 12. 3:10:31 2,264 26,934 9,200
11. Petr Šmidoch 47 35,7     0:11:41 6. 2:03:37 12. 0:59:25 7. 3:14:43 2,568 24,414 10,098
12. Tomáš Štěpánek 19 37,3     0:13:20 12. 2:00:15 10. 1:10:23 13. 3:23:58 2,250 25,098 8,525
13. Arnošt Toms 50 50,4     0:12:54 9. 2:20:41 13. 1:00:36 8. 3:34:11 2,326 21,452 9,901
14. Stanislav Valko 43 26,7     0:12:54 10. 2:20:41 14. 1:25:40 14. 3:59:15 2,326 21,452 7,004
DNF Tomáš Hlubuček 49 37,7                        
DQ Martin Rybář 51 41,4                        
DQ René Klčo 46 30,7                        
DQ Ondřej Mann 41 26,1                        
      34,6                 3:07:31      
            0,5 km 50,3 km 10 km        
            0,5 km 50,3 km 7,5 km        
poř. ženy s. č. věk     plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Jitka Klinkerová 73 39,6     0:12:26 2. 2:09:06 1. 0:44:00 1. 3:05:32 2,413 23,377 10,227
2. Ivana Suchomelová 83 37,4     0:13:02 3. 2:33:44 2. 0:54:04 3. 3:40:50 2,302 19,631 8,323
3. Lenka Straková 74 36,8     0:12:22 1. 3:23:38 3. 0:45:00 2. 4:21:00 2,426 14,821 10,000
poř. juniorky s. č. věk     plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Zuzana Straková 82 11,6     0:12:16 1. 3:23:44 1. 0:45:00 1. 4:21:00      
0,5 km 50,3 km 7,5 km
Výsledková listina 6. ročníku závodu Corundman ze dne 21. 6. 2003
poř. muži s. č. věk     plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Filip Kahoun   34     0:08:45 1. 1:40:06 3. 0:45:19 2. 2:34:10 3,429 30,150 13,240
2. Luděk Krátký   42     0:09:57 3. 1:38:51 1. 0:47:58 5. 2:36:46 3,015 30,531 12,509
3. Luboš Semík   41     0:10:48 7. 1:42:23 4. 0:50:56 9. 2:44:07 2,778 29,477 11,780
4. Martin Škvor   36     0:11:00 10. 1:52:32 10. 0:42:12 1. 2:45:44 2,727 26,819 14,218
5. Miroslav Ďoubal   29     0:12:28 16. 1:47:55 5. 0:47:14 3. 2:47:37 2,406 27,966 12,703
6. Jiří Koupilek   36     0:11:23 13. 1:51:25 7. 0:47:23 4. 2:50:11 2,635 27,088 12,663
7. Petr Bušek   32     0:12:00 14. 1:51:19 6. 0:48:33 7. 2:51:52 2,500 27,112 12,358
8. Daniel Straka   36     0:10:49 8. 1:53:51 13. 0:48:06 6. 2:52:46 2,773 26,509 12,474
9. Jan Wdówka   32     0:10:55 9. 1:54:38 14. 0:49:45 8. 2:55:18 2,748 26,327 12,060
10. Daniel Hartl   31     0:10:00 4. 1:53:25 12. 0:52:23 10. 2:55:48 3,000 26,610 11,454
11. Vít Smetana   30     0:10:33 6. 1:53:22 11. 0:55:24 11. 2:59:19 2,844 26,622 10,830
12. Milan Panoch   43     0:11:10 11. 1:39:20 2. 1:09:24 20. 2:59:54 2,687 30,383 8,646 P
13. Pavel Strnad   25     0:10:25 5. 1:52:00 8. 1:01:08 14. 3:03:33 2,880 26,946 9,815
14. Vojtěch Toms   17     0:13:05 20. 1:52:08 9. 1:01:11 15. 3:06:24 2,293 26,914 9,807
15. Martin Mrzena   25     0:11:19 12. 1:57:03 16. 0:59:00 12. 3:07:22 2,651 25,784 10,169
16. Petr Mimochodek   39     0:12:42 17. 1:55:40 15. 0:59:28 13. 3:07:50 2,362 26,092 10,090
17. Václav Urbánek   26     0:09:40 2. 1:58:20 17. 1:07:40 18. 3:15:40 3,103 25,504 8,867
18. Petr Suchomel   35     0:12:23 15. 1:59:37 18. 1:08:37 19. 3:20:37 2,423 25,231 8,744
19. Tomáš Štěpánek   36     0:13:00 19. 2:12:40 19. 1:03:20 16. 3:29:00 2,308 22,749 9,474
20. Pavel Kůrka   26     0:15:00 22. 2:24:00 22. 1:04:40 17. 3:43:40 2,000 20,958 9,278
21. Ondřej Španěl   32     0:14:16 21. 2:17:44 21. 1:14:20 21. 3:46:20 2,103 21,912 8,072
22. Jan Mareš   24     0:12:48 18. 2:14:13 20. 1:21:42 22. 3:48:43 2,344 22,486 7,344
DNF Lukáš Hynek   33                        
DNF Vladimír Nejedlý   27                        
DNF František Šíma   23                        
      32                        
            0,5 km 50,3 km 10 km        
            0,5 km 50,3 km 7,5 km        
poř. ženy s. č. věk     plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Marta Spilková   22     0:10:39 1. 2:04:15 1. 0:47:21 1. 3:02:15 2,817 24,290 9,504
2. Martina Krátká   29     0:12:55 4. 2:11:49 2. 0:50:27 4. 3:15:11 2,323 22,895 8,920
3.–4. Jitka Klinkerová   38     0:12:17 3. 2:23:54 3. 0:48:09 3. 3:24:20 2,442 20,973 9,346
3.–4. Lenka Straková   35     0:11:45 2. 2:24:35 4. 0:48:00 2. 3:24:20 2,553 20,874 9,375
5. Irena Hejnová   40     0:16:17 5. 2:56:13 5. 1:01:03 5. 4:13:33 1,842 17,127 7,371
      32,8 ##### ##### 0:12:47   2:24:09   0:51:00   3:27:56      
Výsledková listina 5. ročníku závodu Corundman ze dne 29. 6. 2002
poř. muži s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Jan Ovečka 2 18 67 167 0:11:06 5. 1:42:34 1. 0:44:09 1. 2:37:49 2,703 29,425 13,590
2. Petr Bušek 22 31 76 176 0:11:21 6. 1:45:50 2. 0:49:32 4. 2:46:43 2,643 28,517 12,113
3. Daniel Hartl 5 30 75 185 0:10:22 3. 1:52:05 5. 0:47:47 3. 2:50:14 2,894 26,926 12,557
4. Jiří Koupilek 19 35 73 180 0:11:45 7. 1:53:21 6. 0:46:47 2. 2:51:53 2,553 26,625 12,825
5. Pavel Strnad 27 24 75 173 0:10:20 2. 1:51:44 4. 0:53:28 5. 2:55:32 2,903 27,011 11,222
6. Tomáš Barči 4 26 72 187 0:13:09 11. 1:50:52 3. 0:54:16 7. 2:58:17 2,281 27,222 11,057
7. Richard Olehla 15 26 74 174 0:10:12 1. 1:53:24 7. 1:00:14 8. 3:03:50 2,941 26,614 9,961
8. Vít Smetana 29 29     0:10:50 4. 2:01:20 9. 0:53:45 6. 3:05:55 2,769 24,874 11,163 WW
9. Martin Rybář 25 39 80   0:12:45 10. 2:03:24 10. 1:02:31 9. 3:18:40 2,353 24,457 9,597
10. Petr Suchomel 24 34 86 176 0:12:20 8. 2:00:07 8. 1:07:31 11. 3:19:58 2,432 25,126 8,887
11. Petr Mimochodek 23 38     0:13:18 12. 2:03:54 11. 1:02:47 10. 3:19:59 2,256 24,358 9,557
12. František Šíma 21 22 80 188 0:12:40 9. 2:36:55 12. 1:25:05 12. 4:14:40 2,368 19,233 7,052
DQ Jan Mareš 16 23 80 175                    
      28,8 76,2 177,3 0:11:35   1:54:25   0:54:48   3:00:48      
      28,8     0,5 km 50,3 km 10 km        
            0,5 km 50,3 km 7,5 km        
poř. ženy s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Marta Spilková 32 21 70 174 0:11:16 1. 2:00:51 1. 0:51:05 1. 3:03:12 2,663 24,973 8,809
2. Kateřina Štrausová 35 28     0:13:02 2. 2:37:30 2. 1:03:28 2. 3:54:00 2,302 19,162 7,090
      24,5 70,0 174,0 0:12:09   2:19:11   0:57:16   3:28:36      
Výsledková listina 4. ročníku závodu Corundman ze dne 23. 6. 2001
poř. muži s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Jiří Urbánek 1 29 87 200 0:05:08 3. 1:40:59 1. 0:45:32 2. 2:31:39 2,922 29,886 13,177
2. Jan Ovečka 22 17 65 167 0:05:40 5. 1:50:50 4. 0:43:03 1. 2:39:33 2,647 27,230 13,937
3. Václav Urbánek 19 24 87 190 0:05:03 1. 1:42:19 2. 0:55:38 5. 2:43:00 2,970 29,497 10,785
4. Tomáš Barči 14 25 70 187 0:06:33 11. 1:49:59 3. 0:49:57 4. 2:46:29 2,290 27,441 12,012
5. Daniel Hartl 4 29 75 185 0:05:06 2. 1:53:02 6. 0:48:44 3. 2:46:52 2,941 26,700 12,312
6. Daniel Straka 18 34 85 186 0:05:50 7. 2:02:41 7. 0:58:47 6. 3:07:18 2,571 24,600 10,207
7. Martin Svoboda 2 23 70 180 0:05:43 6. 1:52:26 5. 1:23:29 11. 3:21:38 2,624 26,843 7,187
8. Aleš Doleček 6 25 90 187 0:05:59 9. 2:14:06 8. 1:01:41 7. 3:21:46 2,507 22,506 9,727
9. Pavel Hink 24 25 70 182 0:05:26 4. 2:19:44 9. 1:02:09 8. 3:27:19 2,761 21,598 9,654
10. Jan Kvaš 16 24 83 184 0:05:55 8. 2:25:15 10. 1:03:17 9. 3:34:27 2,535 20,778 9,481
11. Cyril Matouš 13 28 60 178 0:06:24 10. 2:45:56 11. 1:06:10 10. 3:58:30 2,344 18,188 9,068
OC Pavel Strnad   23 72 173                    
OC Richard Olehla   25 72 173                    
OC Petr Mimochodek   37                        
      25,7 76,5 184,2 0:05:42   2:03:23   0:58:02   3:07:08      
      26,3     0,25 km 50,3 km 10 km        
            0,25 km 50,3 km 7,5 km        
poř. ženy s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Vítězslava Chrpová 46 29 54 165 0:05:20 2. 2:19:40 2. 0:46:06 1. 3:11:06 2,813 21,609 9,761
2. Marta Spilková 41 20 65 174 0:05:15 1. 2:11:46 1. 0:58:39 2. 3:15:40 2,857 22,904 7,673 TimePen15
      24,5 59,5 169,5 0:05:17   2:15:43   0:52:23   3:13:23      
Výsledková listina 3. ročníku závodu Corundman ze dne 1. 7. 2000
poř. muži s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Jiří Urbánek 1 28 90 200 0:11:35 7. 1:46:48 1. 0:38:33 2. 2:36:56 2,590 31,011 11,673
2. Martin Svoboda 4 22 75 180 0:11:31 6. 1:54:24 2. 0:41:37 4. 2:47:32 2,605 28,951 10,813
3. Michal Slačík 7 27 79 181 0:11:47 8. 1:57:11 3. 0:39:00 3. 2:47:58 2,546 28,263 11,538
4. Daniel Hartl 2 28 75 185 0:10:51 2. 2:03:14 7. 0:38:05 1. 2:52:10 2,765 26,876 11,816
5. Pavel Strnad 28 22 70 173 0:11:21 5. 1:58:23 4. 0:49:00 9. 2:58:44 2,643 27,977 9,184
6. Aleš Doleček 31 24 82 187 0:11:05 3. 2:03:12 6. 0:45:27 5. 2:59:44 2,707 26,883 9,901
7. Roman Lang 24 27 93 177 0:12:52 10. 2:00:24 5. 0:53:00 12. 3:06:16 2,332 27,508 8,491
8. Jan Jarůšek 22 19 75 193 0:13:36 13. 2:03:30 8. 0:50:10 10. 3:07:16 2,206 26,818 8,970
9. Jan Kořistka 23 24 76 189 0:13:07 12. 2:07:36 9. 0:52:25 11. 3:13:08 2,287 25,956 8,585
10. Martin Svášek 26 23 64 178 0:17:12 14. 2:20:34 10. 0:46:40 7. 3:24:26 1,744 23,562 9,643
11. Pavel Beneš 30 27 85 180 0:10:45 1. 2:21:10 11. 0:54:58 13. 3:26:53 2,791 23,462 8,187
12. Michal Hartl 21 24 70 194 0:11:19 4. 2:33:44 13. 0:47:59 8. 3:33:02 2,651 21,544 9,378
13. Cyril Matouš 9 27 63 178 0:13:05 11. 2:38:46 14. 0:45:48 6. 3:37:39 2,293 20,861 9,825
14. František Šíma 8 20 77 188 0:12:33 9. 2:27:47 12. 1:05:33 14. 3:45:53 2,390 22,411 6,865
DNF Richard Olehla   24                        
      24,4 76,7 185,3 0:12:20   2:09:46   0:47:44   3:09:50      
            0,5 km 55,2 km 7,5 km        
poř. ženy s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Marta Spilková 47 19 63 174 0:11:08 1. 2:05:05 1. 0:43:15 1. 2:59:28 2,695 26,478 10,405
2. Kateřina Štrausová 41 27 55 172 0:12:40 2. 2:18:40 2. 0:50:32 3. 3:21:52 2,368 23,885 8,905
3. Lucie Benešová 44 27 64 172 0:12:44 3. 2:20:26 3. 0:53:32 4. 3:26:42 2,356 23,584 8,406
4. Markéta Svobodová 43 29 53 166 0:16:31 4. 2:24:07 4. 0:46:16 2. 3:26:54 1,816 22,981 9,726
DNF Silvie Košková   25                        
      25,5 58,8 171,0 0:13:16   2:17:04   0:48:24   3:18:44      
Výsledková listina 2. ročníku závodu Corundman ze dne 26. 6. 1999
poř. muži s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Jiří Urbánek 27 27 95 200 0:11:58 6. 1:49:39 1. 0:42:17 3. 2:43:54 2,507 30,205 10,642
2. Daniel Hartl 28 27 75 185 0:10:33 2. 1:59:22 4. 0:36:11 1. 2:46:06 2,844 27,746 12,437
3. Petr Bušek 1 28 76 176 0:12:51 10. 1:59:16 3. 0:38:18 2. 2:50:25 2,335 27,770 11,749
4. Martin Svoboda 12 21 70 180 0:11:35 5. 1:57:28 2. 0:52:19 7. 3:01:22 2,590 28,195 8,601
5. Richard Olehla 23 23 69 173 0:10:00 1. 2:11:07 6. 0:48:46 5. 3:09:53 3,000 25,260 9,228
6. Michal Hlína 26 22 77 190 0:11:20 3. 2:04:39 5. 0:54:58 8. 3:10:57 2,647 26,570 8,187
7. Michal Slačík 7 26 78 182 0:11:27 4. 2:28:36 8. 0:45:01 4. 3:25:04 2,620 22,288 9,996 TimePen30
8. František Šíma 21 19 77 188 0:12:44 9. 2:23:38 7. 0:57:09 10. 3:33:31 2,356 23,059 7,874
9. Cyril Matouš 10 26 60 178 0:12:38 7. 2:40:54 11. 0:50:03 6. 3:43:35 2,375 20,584 8,991
10. Václav Vopat 16 24 69 177 0:12:43 8. 2:38:43 9. 0:59:57 11. 3:51:23 2,359 20,867 7,506
11. Martin Slačík 6 25 68 183 0:14:29 11. 2:40:17 10. 1:07:07 12. 4:01:53 2,071 20,663 6,705 TimePen30
12. Ondřej Španěl 25 28     0:14:42 12. 3:02:55 12. 0:55:09 9. 4:12:46 2,041 18,107 8,160
DQ Petr Boháč   22                        
      24,4 74,0 183,9 0:12:15   2:19:43   0:50:36   3:22:34      
            0,5 km 55,2 km 7,5 km        
poř. ženy s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Hana Hlínová 32 27 65 173 0:15:16 1. 2:49:44 1. 0:58:20 1. 4:03:20 1,965 19,513 7,714
Výsledková listina 1. ročníku závodu Corundman ze dne 27. 6. 1998
poř. muži s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Petr Bušek 5 27 77 176 0:26:04 6. 1:59:01 1. 0:46:55 4. 3:12:00 2,302 27,828 9,591 WW
2. Petr Boháč 15 21 70 186 0:25:15 3. 2:04:22 3. 0:53:18 5. 3:22:55 2,376 26,631 8,443
3. Roman Lang 3 25 87 177 0:25:47 4. 2:10:48 4. 0:53:33 6. 3:30:08 2,327 25,321 8,403
4. Tomáš Vojtěchovský 11 30 81 188 0:23:25 2. 2:01:45 2. 1:14:55 7. 3:40:05 2,562 27,203 6,007 WW
5. Pavel Beneš 12 25 85 180 0:21:59 1. 2:15:56 5. 1:32:55 10. 4:10:50 2,729 24,365 4,843 WW
6. Martin Slačík 4 24 65 183 0:27:03 9. 2:26:47 6. 1:17:00 8. 4:10:50 2,218 22,564 5,844 WW
7. Michal Slačík 1 25 76 182 0:26:35 7. 3:11:00 7. 0:40:32 2. 4:18:07 2,257 17,340 11,102 P
8. Pavel Kůrka 9 21 68 177 0:32:40 10. 3:12:50 8. 0:40:20 1. 4:25:50 1,837 17,175 11,157
9. Robert Vaněček 7 22 62 180 0:27:02 8. 3:41:12 9. 0:46:15 3. 4:54:29 2,219 14,973 9,730
10. Cyril Stránský 13 25 61 178 0:25:49 5. 3:54:11 10. 1:24:09 9. 5:44:09 2,324 14,143 5,348
      24,5 73,2 180,8 0:26:10   2:41:47   1:00:59   4:08:56      
  1 km 55,2 km 7,5 km
poř. ženy s. č. věk váha výška plavání pl kolo + d ko běh celk. čas plavání kolo + d běh
1. Lucie Stráníková 10 25 64 172 0:25:35 1. 2:25:55 1. 1:19:20 1. 4:10:50 2,345 22,698 5,672 WW
DNF did not finish – nedokončil
DQ disqualified – diskvalifikován
OC out of competition – mimo závod, s měřením časů, bez nároku na zařazení do výsledkové listiny
TimePen time penalty – časová penalizace se uděluje v případě dobrovolného přiznání k nedodržení trasy; 15 až 45 min
WW wrong way – bloudění
P problem – problém (např. chybějící boty na běh)